Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Zagrzebiu, Chorwacja kontynentalna. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Zagreb
Szukaj apartamenty

Apartamenty Zagreb

Po uznać za dość nudne kapitału, Zagrzeb został niedawno mianowany najfajniejszych stolicy w Europie, a przy wjeździe do UE z pewnością pomogły trochę więcej internacjonalizmu największego chorwackiego miasta.

 

Turystyka jest z pewnością rośnie też, a większość odwiedzających udać się do kompaktowych, ale bardzo oryginalny austro-węgierskiego starego miasta, którego zabytków i urokliwych placów są pomijane przez najwyższego budynku w centrum, Katedra w Zagrzebiu.

 

Istnieje wiele muzeów, aby cieszyć się w Zagrzebiu, obchodzi bogatego dziedzictwa miasta, ale bardzo nowoczesny i innowacyjny nich jest chyba najbardziej znanym, a wizyta w Muzeum of Broken Relationships jest koniecznością.

 

Zagrzeb jest bardzo zielonym miastem, pełnym parków, a brzegi jeziora Jarun są popularne, ponieważ są centralnymi parki. Rozejrzyj spaceru od centrum przez siedem zielonych kwadratów tworzących Lenucci za podkowy i korzystać z ofert na wystawie w doskonałych Ogrodu Botanicznego w pobliżu centrum miasta.

 

połączenia międzynarodowe Zagrzebia stale się poprawia, a miasto oferuje bezpośrednie loty do Kanady latem tego roku, po zainaugurował bezpośrednie połączenia z Kataru i Dubaju w 2014 roku Istnieje wiele popularnych wycieczki od stolicy, w tym barokowego miasta Varaždin i wybitnego Plitvice Lakes. Dla wielu, Zagrzeb jest punktem tranzytowym na wybrzeżu Adriatyku, a są regularne autobusy do Splitu i Dubrownika, a pociąg do Splitu trwa trzy razy dziennie w sezonie.

 

Kwatery prywatne w Zagrzebiu

Jak można było się spodziewać w takim dużym mieście, znajduje się szeroki wybór kwater prywatnych w Zagrzebiu, a baza danych PSH Chorwacja ma wiele opcji kwaterach prywatnych, aby zapewnić przyjemny pobyt w największym chorwackim mieście.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty Zagreb!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Zagreb apartamenty

kwatery prywatne Zagreb | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne Zagreb

Obecnie nie ma żadnych obiektów Zagreb. Możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć nocleg w okolicy.


Dlaczego wakacje w Chorwacji?

Czy planujecie wakacje w Chorwacji? Szukacie ciszy i spokoju w Chorwacji? W takim razie przeczytajcie nasz artykuł Odkryj Chorwację. Chcecie poznać najciekawsze wyspy do odwiedzenia w Chorwacji? Chorwacja stała się turystyczną sensacją ostatnich lat, z coraz większą liczbą odwiedzających, którzy decydują się spędzić swoje wakacje i odwiedzić ponad 1000 wysp Chorwacji, jej urokliwe miasta i urzekające wybrzeże.

Chcecie poznać najlepsze miejsca do zwiedzenia w Chorwacji? Wybierajcie między Splitem, Dubrownikiem, Zagrzebiem i najlepszym miejsce na wakacje roku 2016 – Zadarem – lista wspaniałych miast i miasteczek nie ma końca.

Chcecie uzyskać więcej informacji o najlepszych plażach Chorwacji? Zlatni Rat na Brač, Sakarun na Dugi otok i Stiniva wybrana najlepszą plażą Europy w 2016 na Vis to tylko kilka z zapierających dech plaż, które znajdziecie w Chorwacji.

A może interesuje Was turystyka rowerowa w Chorwacji? Tutaj w PSH Chorwacja możemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc Wam znaleźć najlepsze prywatne zakwaterowanie na Wasze wakacje Zagreb.

PREMIUM APARTAMENTY

Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica