Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w południowej Dalmacji (Split i okolice). Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Region Split
Szukaj apartamenty

Apartamenty Region Split

Czy jest jakiś region bardziej uroczy i różnorodny niż środkowa Dalmacja?

 

Wyspy? Możecie wybierać spośród najbardziej słonecznych wysp Europy, wyspy Hvar albo na przykład wyspy Brač i jej niesamowitej plaży Zlatni Rat w Bol, kamienie z której zdobią Biały Dom. Albo wybrać się na wyspę Vis, mającą bogatą historię związaną z armią brytyjską, jak również będącą miejscem powstania krykieta. Jest jeszcze m.in. ponadczasowa Šolta, królestwo oliwy i miodu, a także ważna część historii pochodzenia Zinfandel.

 

Szukacie wrażeń kulturalnych? Wybierajcie spośród skarbów Światowego Dziedzictwa UNESCO, od pałacu cesarza Dioklecjana w pięknym mieście Split, czy starego miasta Trogir, do Równiny Stari Grad na wyspie Hvar, której historia sięga wstecz do czasów przybycia starożytnych Greków w roku 384 p.n.e. Najważniejszym elementem niematerialnego dziedzictwa UNESCO jest niesamowity turniej rycerski Alka w Sinj, który w tym roku święci swoją 300 rocznicę.

 

Plaże? Gdzie zacząć? Każda wyspa ma swoją własną, spektakularną ofertę plaż – piaszczystych, kamienistych, skalistych, rodzinnych, romantycznych i naturystycznych – jednak trudno jest konkurować z szeroko rozciągającymi się plażami położonymi wzdłuż Riwiery Makarskiej, której najwspanialsze fragmenty to m.in. prawdziwy 4 km klejnot w pobliżu Tučepi.

 

Przyroda i przygody? Położona w głębi lądu część Dalmacji to jeden z najbardziej ekscytujących i najmniej odkrytych regionów w Europie, a turyści poszukujący przygody zaczynają odkrywać potencjał rzek, jezior, gór i równin tego regionu, z potężną Rzeką Cetina, źródłem wszelkiego życia, rzeką, którą magazyn Lonely Planet umieścił na swojej liście Top 40 wszystkich turystycznych atrakcji Europy.

 

W sercu Dalmacji znajduje się jej stolica. Niegdyś znany jako Brama do Wysp, Split staje się jedną z kluczowych atrakcji turystycznych Chorwacji, ponieważ turyści zaczęli doceniać nie tylko pałac i port, a kombinacja kultury, atrakcji dla miłośników turystyki aktywnej, gastronomia, walory wypoczynkowe i nadmorskie położenie czynią go jednym z najatrakcyjniejszych miast świata.

 

Prywatne kwatery w regionie Split (środkowa Dalmacja)

Zgodnie z tym, czego można byłoby się spodziewać po tak wspaniałym regionie turystycznym, posiada on bogatą ofertę wysokiej jakości kwater prywatnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb odwiedzających, niezależnie od tego, czy szukacie prywatnej willi blisko plaży, czy luksusowego apartamentu w centrum wydarzeń. Wystarczy poszukać w bazie danych PSH Chorwacja, żeby znaleźć kwaterę prywatną na wakacje dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty w regionie Splitu (Południowa Dalmacja)!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Apartamenty Jakić - Tučepi

W samym sercu Dalmacji, apartamenty Jakić (Tučepi). Jakość to nasz wybór!

Apartamenty VERA (Pisak)

Apartamenty w Pisak z widokiem na morze

Villa ANA, Živogošće

Najlepsza pozycja na wymarzone wakacje!

Apartamenty Meri, Igrane

Willa na plaży - taras z widokiem na morze

AKTUALNIE WYBRANY REGION NA MAPIE

PREMIUM APARTAMENTY

Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica