Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w środkowej Dalmacji (Šibenik i okolice). Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Region Šibenik
Szukaj apartamenty

Apartamenty Region Šibenik

Fascynujący region Šibenik jest jedną z najciekawszych i wciąż nie odkrytych atrakcji turystycznych dalmackiego wybrzeża, regionem, który zmienia się pozytywnie w zapierającym dech tempie. Nowa marina i luksusowy kompleks hotelowy w Šibenik, wraz ze znaczącym rozwojem lotniska w Zadarze, oznaczają, że wybrzeże w Sibenik jest przygotowane na turystyczny boom.

 

W centrum regionu, starówka w Šibenik szczyci się należącą do Światowego Dziedzictwa UNESCO Katedrą Świętego Jakuba i najlepszą restauracją w Dalmacji położoną w jej cieniu (Pelegrini), jednak to prawdopodobnie otaczająca przyroda czyni Sibenik tak atrakcyjnym. Głęboka zatoka Skradin jest blisko winnic Alena Bibica, a także jednego z najwspanialszych parków narodowych Europy – Krka, którego wodospady stanowią jedną z licznych atrakcji okolicy.

 

W pobliżu Šibenik znajdują się wyspy Kornati, które oferują jedne z najwspanialszych przeżyć żeglarskich na Adriatyku. Każda z wysp jest inna, ale chcąc zakosztować dawnego smaku Morza Śródziemnego, należy wybrać się na wyspy takie, jak KaprijaŽutMurter i Žirje. Tradycje żeglarskie regionu odzwierciedlają godne podziwu mariny, a Vodice i Rogoznica to świetne miejsca na oglądanie jachtów w letnich miesiącach, ponieważ bogaci i sławni korzystają wtedy z relaksującego, spokojnego tempa życia na wybrzeżu Adriatyku.

 

Jest to region z linią wybrzeża usianą bajecznymi plażami i zabytkowymi kamiennymi miasteczkami, których najpiękniejszym przykładem jest prawdopodobnie Primošten, leżący między Šibenik a Trogir. Majestatyczny kościół Św. Juraja w sercu tego pięknego miasta kamiennych murów na półwyspie oferuje niesamowity widok na morze i dobrze zachowane stare miasto, prawdziwy klejnot Dalmacji.

 

Inne niezwykle ciekawe miejscowości turystyczne na wybrzeżu, takie, jak Split, Trogir i Zadar, są otwarte na odwiedzających, którzy mogą się tutaj dostać z łatwością m.in. dzięki regularnym połączeniom autobusowym to wszystkich tych miejsc, zapewniając możliwość bezproblemowego zwiedzania w trakcie wycieczki z  Šibenik.

 

Prywatne kwatery w środkowej Dalmacji

Kwatery prywatne w regionie Šibenik to propozycje bardzo zróżnicowane, a jakość willi i apartamentów do wynajęcia znacząco się poprawiła w ciągu ostatnich lat. Zapraszamy do przejrzenia bazy danych PSH Chorwacja i znalezienia wymarzonego domu na wakacje w jednym z najbardziej obiecujących regionów Chorwacji.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty w regionie Šibenik (Środkowa Dalmacja)!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Apartamenty Bilo (Primošten)

Spokojne wakacje, czyste morze i nowe apartamenty

REGION ŠIBENIK - LISTA MIEJSC TURYSTYCZNYCH

kwatery prywatne Region Šibenik | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne w środkowej Dalmacji (Šibenik i okolice)

AKTUALNIE WYBRANY REGION NA MAPIE

PREMIUM APARTAMENTY

Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica