Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w okolicy blisko Dubrownika. Zakwaterowanie do wynajęcia PSH Chorwacja.

(0)
Region Dubrovnik
Szukaj apartamenty

Apartamenty Region Dubrovnik

Biorąc pod uwagę jego bogatą historię, niezdobyte mury i miano Perły Adriatyku, nic dziwnego, że należący do Światowego Dziedzictwa UNESCO Dubrownik jest numerem jeden na liście miejscowości turystycznych w regionie o tej samej nazwie. I, o ile odwiedzenie Dubrownika to absolutna konieczność, jest znacznie więcej do odkrycia w najbardziej wysuniętej na południe części Chorwacji.

 

Znajdują się tam wyspy z bogatą historią i tradycją. Odwiedźcie miejsce urodzenia Marco Polo we wspaniale zachowanym zabytkowym mieście Korčula, a sącząc lampkę któregoś ze słynnych, będących dumą Korculi białych win z Grk i Posip, pomyślcie przez chwilę o tym, dlaczego on w ogóle zdecydował się wyjechać z tak bajecznej wyspy. Zatraćcie się w cudownej przyrodzie Mljet, gdzie rozbiły się statki Św. Pawła i Odyseusza i gdzie obecnie ponad połowę wyspy stanowi park narodowy. Niewielu turystów dociera do położonej w oddali wyspy Lastovo, z jej słynną przyrodą i unikatowymi tradycjami, jednak to powinno się zmienić tego lata, dzięki wprowadzeniu połączenia hydroplanem z głównym lądem.

 

Półwysep Pelješac jest bramą do Korculi, a także jednym z najważniejszych regionów winnych Chorwacji. To kraina Plavac Mali, szlachetnych dalmackich winogron będących krewnymi Zinfandel, a odwiedzenie kilku miejscowych winnic to coś, co należy bezwzględnie polecić każdemu. Popularne miejsca dla turystów to m.in. Orebić, Trpanj, Žuljana i Trstenik.

 

Na straży wejścia do Peljesac stoi Ston, którego niesamowity mur jest w istocie drugim najdłuższym murem świata po Wielkim Murze w Chinach. To kraina ostryg, a przed zwiedzaniem miasta i poznaniem jego związanej z solą historii, obowiązkowo zaliczyć trzeba festiwal ostryg w Mali Ston.

 

W kierunku południowym od Dubrownika znajduje się region Konavlje, położony niedaleko granicy z Czarnogórą, a piękne miasto Cavtat, posiadające bogatą historię oraz urokliwą zatokę i stanowiące jeden z głównych powodów do odwiedzenia tamtejszych okolic. Autostrada dotarła już do Ploče, umożliwiając dużo łatwiejszy dojazd samochodem, a wielu turystów przejeżdża przez Metković przekraczając granicę na jednodniowy wypad do Mostaru.

 

Prywatne kwatery w regionie Dubrownik

PSH Chorwacja posiada niezwykle ciekawą i szeroką ofertę kwater prywatnych w regionie Dubrownik, które z pewnością będą odpowiadać Państwa potrzebom. Po prostu przejrzyjcie naszą bazę danych i znajdźcie domy na wakacje, wille i prywatne apartamenty dostosowane do Waszych potrzeb.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty w regionie Dubrownik (okolice Dubrownika)!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Vila Micika - Wynajmij pokój - Dubrownik

Villa Micika to mały, przytulny hotel otwarty przez cały rok i usytuowany ...

AKTUALNIE WYBRANY REGION NA MAPIE

PREMIUM APARTAMENTY

Villa NIKA - Wyspa Čiovo
Villa NIKA - Wyspa Čiovo
Casa Delphia, Istria - Šegotići
Casa Delphia, Istria - Šegotići
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Dom na plaży Diam, Rogoznica
Dom na plaży Diam, Rogoznica
Apartamenty Telban, Marina
Apartamenty Telban, Marina
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Apartamenty Jakić - Tučepi
Apartamenty Jakić - Tučepi