Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Kvarner. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Kvarner
Szukaj apartamenty

Apartamenty Kvarner

Chorwacki region Kvarner skupia się wokół swojego głównego portu, centrum naturyzmu (dzięki pewnemu brytyjskiemu królowi) i niezwykłego uroku miejscu należącemu do Światowego Dziedzictwa UNESCO, dając również liczne inne powody do zwiedzenia regionu, który dotychczas nie cieszył się tak dużym międzynarodowym powodzeniem, jak Istria, czy Dalmacja.

 

Kiedy abdykujący król Edward i Pani Simpson zapragnęli nagiej kąpieli po lunchu w trakcie miesiąca miodowego na wyspie Rab, nie zdawali sobie sprawy z tego, że zapoczątkują coś, co stało się jedną z głównych gałęzi współczesnej, chorwackiej branży turystycznej, mianowicie turystykę naturystyczną (tzw. FKK), która właśnie w wizycie kąpiącej się nago królewskiej pary miała swoje początki.

 

Rab to pierwsza z kilku wysp regionu mająca połączenie hydroplanowe, a codzienne loty do Splitu to jedne z najatrakcyjniejszych lotów turystyczno-widokowych na świecie. Inne wyspy, w tym m.in. posiadające rezerwaty przyrodnicze CresKrk oraz Mali Lošinj mają wkrótce otrzymać swoje połączenia, podobnie, jak lotnisko w Rijece, które również rozwija swoją sieć połączeń międzynarodowych na rok 2015.

 

Niewątpliwym klejnotem w głębi KvarnerJeziora Plitwickie, należąca do Światowego Dziedzictwa UNESCO grupa niesamowitych jezior, wodospadów i terenów mikroklimatycznych, co roku przyciągające ponad milion odwiedzających. Plitvice stanowią wyjątkową atrakcję turystyczną o każdej o porze roku, niezależnie od sezonu dając rozmaite powody do ich odwiedzenia.

 

Rijeka to nowoczesne miasto przemysłowe, a jej dumną stoczniową tradycję odzwierciedla fakt, iż jest ona siedzibą państwowego przedsiębiorstwa promowego Jadrolinija, a jej port przeżywa okres rozkwitu. Nieco dalej na północ położona jest Opatija, jedna z najstarszych atrakcji chorwackiej turystyki, której pokryte cieniem czasu wille pamiętają jeszcze inną zupełnie epokę i oferują cudowny kontrast wobec ruchliwego portowego miasta.

 

Główna część wybrzeża Kvarner jest wypełniona starymi miasteczkami, licznymi plażami i małymi osadami rybackimi, a miejscowości takie, jak LovranCrikvenica i Karlobag są popularne w miesiącach letnich. Jeżeli z kolei szukasz imprez, kieruj się do Novalja na wyspie Pag.

 

Prywatne kwatery w regionie Kvarner

Przy tak zróżnicowanym regionie, istnieje szeroki wybór prywatnych kwater w Kvarner, a w bazie danych PSH Chorwacja znajduje się wiele letnich domków, willi oraz nowoczesnych apartamentów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz wakacji w Kvarner na samym wybrzeżu, w głębi lądu, czy na wyspach takich, jak Lošinj, Cres, Krk, czy Rab, jest mnóstwo opcji do wyboru.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty w regionie Kvarner!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Apartamenty Palma nad morzem

Apartamenty Palma są bezpośrednio w pobliżu Widok na morze, w pierwszym rz...

Apartamenty ADRIA, Novi Vinodolski

W pełni wyposażone apartamenty w domu jednorodzinnym z własnymi oddzielnym...

PREMIUM APARTAMENTY

Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica