Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Zagrzebiu, Chorwacja kontynentalna. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Zagreb
Szukaj apartamenty

Apartamenty Zagreb

Po uznać za dość nudne kapitału, Zagrzeb został niedawno mianowany najfajniejszych stolicy w Europie, a przy wjeździe do UE z pewnością pomogły trochę więcej internacjonalizmu największego chorwackiego miasta.

 

Turystyka jest z pewnością rośnie też, a większość odwiedzających udać się do kompaktowych, ale bardzo oryginalny austro-węgierskiego starego miasta, którego zabytków i urokliwych placów są pomijane przez najwyższego budynku w centrum, Katedra w Zagrzebiu.

 

Istnieje wiele muzeów, aby cieszyć się w Zagrzebiu, obchodzi bogatego dziedzictwa miasta, ale bardzo nowoczesny i innowacyjny nich jest chyba najbardziej znanym, a wizyta w Muzeum of Broken Relationships jest koniecznością.

 

Zagrzeb jest bardzo zielonym miastem, pełnym parków, a brzegi jeziora Jarun są popularne, ponieważ są centralnymi parki. Rozejrzyj spaceru od centrum przez siedem zielonych kwadratów tworzących Lenucci za podkowy i korzystać z ofert na wystawie w doskonałych Ogrodu Botanicznego w pobliżu centrum miasta.

 

połączenia międzynarodowe Zagrzebia stale się poprawia, a miasto oferuje bezpośrednie loty do Kanady latem tego roku, po zainaugurował bezpośrednie połączenia z Kataru i Dubaju w 2014 roku Istnieje wiele popularnych wycieczki od stolicy, w tym barokowego miasta Varaždin i wybitnego Plitvice Lakes. Dla wielu, Zagrzeb jest punktem tranzytowym na wybrzeżu Adriatyku, a są regularne autobusy do Splitu i Dubrownika, a pociąg do Splitu trwa trzy razy dziennie w sezonie.

 

Kwatery prywatne w Zagrzebiu

Jak można było się spodziewać w takim dużym mieście, znajduje się szeroki wybór kwater prywatnych w Zagrzebiu, a baza danych PSH Chorwacja ma wiele opcji kwaterach prywatnych, aby zapewnić przyjemny pobyt w największym chorwackim mieście.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty Zagreb!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Zagreb apartamenty

kwatery prywatne Zagreb | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne Zagreb

Obecnie nie ma żadnych obiektów Zagreb. Możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć nocleg w okolicy.


Dlaczego wakacje w Chorwacji?

Czy planujecie wakacje w Chorwacji? Szukacie ciszy i spokoju w Chorwacji? W takim razie przeczytajcie nasz artykuł Odkryj Chorwację. Chcecie poznać najciekawsze wyspy do odwiedzenia w Chorwacji? Chorwacja stała się turystyczną sensacją ostatnich lat, z coraz większą liczbą odwiedzających, którzy decydują się spędzić swoje wakacje i odwiedzić ponad 1000 wysp Chorwacji, jej urokliwe miasta i urzekające wybrzeże.

Chcecie poznać najlepsze miejsca do zwiedzenia w Chorwacji? Wybierajcie między Splitem, Dubrownikiem, Zagrzebiem i najlepszym miejsce na wakacje roku 2016 – Zadarem – lista wspaniałych miast i miasteczek nie ma końca.

Chcecie uzyskać więcej informacji o najlepszych plażach Chorwacji? Zlatni Rat na Brač, Sakarun na Dugi otok i Stiniva wybrana najlepszą plażą Europy w 2016 na Vis to tylko kilka z zapierających dech plaż, które znajdziecie w Chorwacji.

A może interesuje Was turystyka rowerowa w Chorwacji? Tutaj w PSH Chorwacja możemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc Wam znaleźć najlepsze prywatne zakwaterowanie na Wasze wakacje Zagreb.

PREMIUM APARTAMENTY

Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica