Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Rabac, Istria. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Rabac
Szukaj apartamenty

Apartamenty Rabac

Rabac jest w obrębie miasta Labin, które terytorialnie i administracyjnie należy do powiatu Istria. Rabac położony jest w pobliżu miasta Labin i przylega do zatoki. W 19 wieku był małą wioską rybacką z małej populacji.

Rabac chętnie przeniesie Cię do pobliskich parków narodowych Risnjak i Brijuni. Po drugiej stronie półwyspu Istria znajduje się wiele dyskotek i klubów nocnych, co sprzyja dla gości, którzy lubią nocne życie.

Rabac oferuje szereg atrakcji i rozrywek dla osób, którzy lubią aktywny wypoczynek: narciarstwo, wioślarstwo, windsurfing, siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka i nurkowania. W Istria, liczne festiwale, gdzie piosenki, kuchni i wina, rozkoszując się wczesnym rankiem.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty Rabac!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Rabac apartamenty

kwatery prywatne Rabac | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne Rabac

Obecnie nie ma żadnych obiektów Rabac. Możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć nocleg w okolicy.


Dlaczego wakacje w Chorwacji?

Czy planujecie wakacje w Chorwacji? Szukacie ciszy i spokoju w Chorwacji? W takim razie przeczytajcie nasz artykuł Odkryj Chorwację. Chcecie poznać najciekawsze wyspy do odwiedzenia w Chorwacji? Chorwacja stała się turystyczną sensacją ostatnich lat, z coraz większą liczbą odwiedzających, którzy decydują się spędzić swoje wakacje i odwiedzić ponad 1000 wysp Chorwacji, jej urokliwe miasta i urzekające wybrzeże.

Chcecie poznać najlepsze miejsca do zwiedzenia w Chorwacji? Wybierajcie między Splitem, Dubrownikiem, Zagrzebiem i najlepszym miejsce na wakacje roku 2016 – Zadarem – lista wspaniałych miast i miasteczek nie ma końca.

Chcecie uzyskać więcej informacji o najlepszych plażach Chorwacji? Zlatni Rat na Brač, Sakarun na Dugi otok i Stiniva wybrana najlepszą plażą Europy w 2016 na Vis to tylko kilka z zapierających dech plaż, które znajdziecie w Chorwacji.

A może interesuje Was turystyka rowerowa w Chorwacji? Tutaj w PSH Chorwacja możemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc Wam znaleźć najlepsze prywatne zakwaterowanie na Wasze wakacje Rabac.

PREMIUM APARTAMENTY

Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane