Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Opatija, Kvarner. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Opatija
Szukaj apartamenty

Apartamenty Opatija

Podczas Adriatykiem jest pełen ściankach kamiennych miasteczek i nowoczesnych apartamentów rozsianych wzdłuż wybrzeża, turysta uciekać się nieco na północ od portu w Rijece w regionie Kvarner oferuje coś nieco inny.

 

Wiele osób uważa, że ​​nie opuściły Chorwacja gdy odwiedzają miasto Opatija, którego wielkie, ale wyblakłe wille mają więcej wspólnego z włoskiego dziedzictwa regionu. Zdrowy klimat jest jednym z powodów, dlaczego miasto miało udane turystyka tradycji od ponad 170 lat i odnowy biologicznej jest nadal bardzo ważną częścią oferty turystycznej Opatija dzisiaj.

 

Historia Opatija sprzed daty Rzymian i została włączona do terytorium Liburnów. Jego wzrost w epoce nowożytnej był związany z pojawieniem się kolei, co sprawiło, miasto bardzo dostępne dla elity cesarstwa austro-węgierskiego, a jej przyjemny klimat wykonana jest popularnym miejscem wypoczynku dla elity Wiednia.

 

Opatija jest dziś bardzo przyjemne doświadczenie z licznymi willi nad brzegiem morza oferuje wskazówki o dawnej świetności miasta. Jest to miejsce, które ma tendencję do dłuższego niż większość sezonu turystycznego w oparciu o turystykę odnowy biologicznej i klimatu. Spacer po promenadzie imponujący miasta to przyjemne doświadczenie niezależnie od pory roku.

 

Zaledwie 15 minut jazdy Rijeka, Opatija jest także bramą do Istrii i popularnych miejsc, takich jak Pula, Poreč i Motovun są łatwo dojechać z Opatija.

 

Kwatery prywatne w Opatija

Kwatery prywatne w Opatija oferuje duży wybór, od nowoczesnych apartamentów do domku letniskowego w jednej z tych atmosferycznych willi z poprzedniego wieku. Wystarczy przejrzeć bazy danych PSH Chorwacja znaleźć Opatija prywatny doświadczenie zakwaterowania do własnych potrzeb wakacyjnych.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty Opatija!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Apartamenty ADRIA, Novi Vinodolski

W pełni wyposażone apartamenty w domu jednorodzinnym z własnymi oddzielnym...

Apartamenty Palma nad morzem

Apartamenty Palma są bezpośrednio w pobliżu Widok na morze, w pierwszym rz...

Opatija apartamenty

kwatery prywatne Opatija | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne Opatija

Obecnie nie ma żadnych obiektów Opatija. Możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć nocleg w okolicy.


Dlaczego wakacje w Chorwacji?

Czy planujecie wakacje w Chorwacji? Szukacie ciszy i spokoju w Chorwacji? W takim razie przeczytajcie nasz artykuł Odkryj Chorwację. Chcecie poznać najciekawsze wyspy do odwiedzenia w Chorwacji? Chorwacja stała się turystyczną sensacją ostatnich lat, z coraz większą liczbą odwiedzających, którzy decydują się spędzić swoje wakacje i odwiedzić ponad 1000 wysp Chorwacji, jej urokliwe miasta i urzekające wybrzeże.

Chcecie poznać najlepsze miejsca do zwiedzenia w Chorwacji? Wybierajcie między Splitem, Dubrownikiem, Zagrzebiem i najlepszym miejsce na wakacje roku 2016 – Zadarem – lista wspaniałych miast i miasteczek nie ma końca.

Chcecie uzyskać więcej informacji o najlepszych plażach Chorwacji? Zlatni Rat na Brač, Sakarun na Dugi otok i Stiniva wybrana najlepszą plażą Europy w 2016 na Vis to tylko kilka z zapierających dech plaż, które znajdziecie w Chorwacji.

A może interesuje Was turystyka rowerowa w Chorwacji? Tutaj w PSH Chorwacja możemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc Wam znaleźć najlepsze prywatne zakwaterowanie na Wasze wakacje Opatija.

PREMIUM APARTAMENTY

Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane