Apartamenty w Chorwacji

Chcesz odpocząć na jednej z chorwackich wysp? Wynajem mieszkania i cieszyć? PSH Chorwacja może pomóc...

(0)
Czy podoba Wam się ten widok? Spokój i cisza!
Szukaj apartamenty

Gdzie wynająć kwaterę na chorwackich wyspach?

Chorwacja posiada ponad tysiąc wysp, ale jeżeli chcesz wynająć prywatną kwaterę, możliwości są dużo bardziej ograniczone. W sumie, jedynie 66 wysp jest zamieszkanych, a poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących wynajmu willi i apartamentów na niektórych z bardziej popularnych wysp.

 

Wyspa Hvar. Miasto Hvar to jedno z popularniejszych miejsc nad Adriatykiem, posiadających wiele apartamentów do wynajęcia na starówce, a także kilkanaście nadmorskich willi, natomiast bardziej wypoczynkową opcją blisko miasta jest Palmizana, dostępna taksówką wodną. Stari Grad to najstarsze miasto w Chorwacji, spokojniejsze i posiadające liczne odnowione apartamenty do wynajęcia na zabytkowej starówce, a z kolei Jelsa posiada apartamenty wychodzące na piękny port i stare miasto. Kierując się do południowego kurortu Sveta Nedjelja, możemy wynająć apartament w krainie wina, wsi Zlatan Otok.

 

Wyspa Brač. Na wyspie, która użyczyła swoich marmurów Białemu Domowi, jest wiele kamiennych willi do wynajęcia, jednak wynajem apartamentów pozostaje najpopularniejszą opcją w zakresie kwater prywatnych na Brač. W najpopularniejszym kurorcie Bol jest wiele opcji wynajmu, a inne kurorty takie, jak Milna i Supetar również posiadają bogatą ofertę kwater prywatnych.

 

WyspaKorčula. W znanej jako "mały Dubrownik" Korculi, stale rośnie lista pięknie odnowionych prywatnych apartamentów na starówce, a wynajem kwatery jest tutaj szczególnym doświadczeniem. Nie przegapcie również innych możliwości wynajęcia apartamentów na wyspie, w tym m.in. w centrum Blato oraz Vela Luka, gdzie mieści się najciekawsze jaskinia regionu.

 

Wyspa Mljet. Ponieważ połowę wyspy stanowi spektakularny park narodowy, większość osób wynajmujących kwatery na Mljet poszukuje spokoju i ciszy. Oferuje wybór kwater prywatnych w kurortach takich, jak Babino Polje, Okuklje, Pomena i Prožura, z bezpośrednim dostępem do urokliwych zatoczek i wszechobecnej przyrody.

 

 

Wyspy Šolta Vis. Rzadziej odwiedzane niż sąsiadujące, popularniejsze Hvar i Brac, Solta i Vis tworzą wraz z nimi kwartet wysp położonych przed Splitem. Obie mają wspaniałą tradycję kamienia posiadają szereg wspaniale odnowionych kamiennych willi do wynajęcia, jak również oferują prywatne apartamenty do wynajęcia, zarówno nowe, jak i przerobione z tradycyjnych budowli.

 

 

Wyspa Čiovo. Położone blisko lotniska w Splicie i z łatwym połączeniem z Trogir, Ciovo to popularne wśród turystów miejsce, a wyspa przeżyła szczyt boom’u budowy apartamentów przed dziesięcioma laty. Trudno tu znaleźć kamienną willę do wynajęcia, jednak są liczne nowo wybudowane apartamenty w kurortach takich, jak Okrug Donji, Okrug Gornji i Slatine.

 

Wyspa Krk, WyspaLošinj, Wyspa Rab Wyspa Pag. Chorwackie wyspy są również bardzo popularne, a na wyspach takich, jak Krk, Losinj, Rab i Pag można znaleźć wiele różnych opcji prywatnego zakwaterowania. Szukajcie apartamentów i możliwości wynajmu willi w kurortach takich, jak: Novalja, Stara Novalja, Povljana (Pag), Mali Losinj, Veli Losinj, Nerezine (Losinj), Krk, Malinska, Vrbnik, Omisalj (Krk) oraz Lopar i Rab (Rab).

    

 

Zespół PSH Chorwacja udzieli Wam pomocy na każdym etapie poszukiwania prywatnego zakwaterowania w Chorwacji. Po prostu przeszukajcie naszą ofertę i dajcie nam znać, jak możemy Wam pomóc.

PREMIUM APARTAMENTY

Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane