Apartamenty w Chorwacji

Chcesz odwiedzić Chorwację, ale nie wiesz, które noclegi są do wyboru?

(0)
Czy podoba Wam się ten widok? Spokój i cisza!
Szukaj apartamenty

Jakie są najpopularniejsze rodzaje zakwaterowania na wakacje w Chorwacji?

A więc podjąłeś ważną (i słuszną!) decyzję o spędzeniu tegorocznych wakacji w Chorwacji? Następny krok – zakwaterowanie. Gdzie są najlepsze miejsca na pobyt i jakie typy zakwaterowania są oferowane w Chorwacji?

 

Pierwsza ważna wiadomość jest taka, że wg ostatnich badań, prywatne kwatery w Chorwacji to wybór numer jeden w UE. W ubiegłym roku, blisko 41,4% rezerwacji wakacyjnych w Chorwacji stanowiły kwatery prywatne.

 

Warto zauważyć, że wraz z rosnącym wpływem Internetu, rezerwacje kwater w Chorwacji zmieniły się znacząco w ostatnich latach. Około dziesięciu lat temu, większość ludzi szukała sobie miejsca na pobyt po prostu dopiero po przyjeździe do Chorwacji. Armia starszych pań z tabliczkami z napisem "Sobe" ("sobe" oznacza "pokój") okupowała dworce autobusowe i przystanie promów. O ile nadal mamy w niewielkiej mierze do czynienia z tym zjawiskiem, znacząca większość kwater jest rezerwowana z wyprzedzeniem.

 

W PSH Chorwacja, działamy po to, aby oferować Państwu to, co absolutnie najlepsze w zakresie opcji dotyczących kwater prywatnych. Proponujemy szeroki wybór willi, apartamentów i innych kwater, które będą odpowiadać Waszym wakacyjnym potrzebom.

 

Dzięki swojemu tradycyjnemu kamienne mu dziedzictwu, wille z kamienia stają się coraz popularniejszą opcją dla turystyki rodzinnej, jeżeli stać nas na odrobinę większy wydatek. W okresie boom’u budowlanego w 2004 nastąpiła eksplozja kamiennych willi z basenami, szczególnie w Istrii. Rezerwując taką willę, warto sprawdzić, jak daleko jest ona od morza, o ile to ma dla Was znaczenie, ponieważ wiele jest położonych bardziej w głębi lądu.

 

  

Wynajem prywatnych apartamentów pozostaje najpopularniejszym rodzajem wynajmu zakwaterowania i wydaje się, że niemal każdy dom na adriatyckim wybrzeżu posiada pokoje, kawalerki lub apartamenty do zaoferowania na letnie miesiące. Tutaj jest to pewien styl życia i nierzadko główne źródło utrzymania dla rodziny, której dzieci, wyjeżdżając na lato, zwalniają swoje pokoje dla płacących za nie turystów.

 

 

 

Przebywając na kwaterze prywatnej w Chorwacji, należy się zarejestrować ze swoim pobytem w apartamencie lub willi na policji. W praktyce wykonuje to w Waszym imieniu Wasz gospodarz, ale nie zdziwcie się, jeżeli zostaniecie poproszeni w tym celu po przyjeździe o paszport.

 

Rezerwując zakwaterowanie w Chorwacji, należy sprawdzić kilka rzeczy, a PSH Chorwacja udzieli Wam pomocy na każdym etapie. Po pierwsze, lokalizacja. Jak daleko wybrany na wakacje dom jest od morza albo centrum miasta? Jak realistyczne są zdjęcia, które znaleźliście w internecie? Jak hałaśliwa jest okolica? Wymarzony widok w centrum miasta może się po przyjeździe okazać koszmarem, jeżeli otaczać Was będą najhuczniejsze imprezy w mieście… Internet bezprzewodowy to zazwyczaj standard (za darmo) w prywatnych kwaterach w Chorwacji, ale warto to jednak również sprawdzić.

 

Odrobina czasu poświęconego na weryfikację oszczędzi Wam problemów w trakcie wakacji, a my w PSH Chorwacja z ochotą pomożemy Wam znaleźć ten idealny dom na Wasze wymarzone wakacje w Chorwacji!

 

Zapraszamy do przejrzenia naszych najnowszych propozycji zakwaterowania tu.

 

 

PREMIUM APARTAMENTY

Villa Elizabet (12 km od Porec)
Villa Elizabet (12 km od Porec)
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane