Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Lovran, Kvarner. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Czy podoba Wam się ten widok? Spokój i cisza!
Szukaj apartamenty

Apartamenty Lovran

Lovran to miejscowość i gmina w Primorsko-goranska powiatu, na wschodnim wybrzeżu Istrii, na Riwierze Opatija. Położony na zachodnim wybrzeżu w zatoce Kvarner, u podnóża południowych stokach wzgórza Gorica (712 m), który należy do gór Učka. Jest to 6 km od Opatija i 18 km od Rijeki. Ośrodek Lovran został nazwany po laur (Laurus nobilis), które można znaleźć w obfitości w miejscu i okolic.

Lovran jest miastem o długiej i bogatej historii z długiej tradycji w dziedzinie turystyki. Dobry klimat, bujna wegetacja i korzystne położenie geograficzne umożliwiło dynamiczny rozwój turystyki w Lovran. Możliwość organizowania wycieczek - NP Plitvice, NP Paklenica, Brijuni, Wenecja, Jaskinia Postojna, Krk, Istria.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty Lovran!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Apartamenty Palma nad morzem

Apartamenty na plaży, leżące pod palmą i zrelaksuj się w basenie

Lovran apartamenty

kwatery prywatne Lovran | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne Lovran

Obecnie nie ma żadnych obiektów Lovran. Możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć nocleg w okolicy.


Dlaczego wakacje w Chorwacji?

Czy planujecie wakacje w Chorwacji? Szukacie ciszy i spokoju w Chorwacji? W takim razie przeczytajcie nasz artykuł Odkryj Chorwację. Chcecie poznać najciekawsze wyspy do odwiedzenia w Chorwacji? Chorwacja stała się turystyczną sensacją ostatnich lat, z coraz większą liczbą odwiedzających, którzy decydują się spędzić swoje wakacje i odwiedzić ponad 1000 wysp Chorwacji, jej urokliwe miasta i urzekające wybrzeże.

Chcecie poznać najlepsze miejsca do zwiedzenia w Chorwacji? Wybierajcie między Splitem, Dubrownikiem, Zagrzebiem i najlepszym miejsce na wakacje roku 2016 – Zadarem – lista wspaniałych miast i miasteczek nie ma końca.

Chcecie uzyskać więcej informacji o najlepszych plażach Chorwacji? Zlatni Rat na Brač, Sakarun na Dugi otok i Stiniva wybrana najlepszą plażą Europy w 2016 na Vis to tylko kilka z zapierających dech plaż, które znajdziecie w Chorwacji.

A może interesuje Was turystyka rowerowa w Chorwacji? Tutaj w PSH Chorwacja możemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc Wam znaleźć najlepsze prywatne zakwaterowanie na Wasze wakacje Lovran.

PREMIUM APARTAMENTY

Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo