Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty w Betina, Region Šibenik. Zakwaterowanie do wynajęcia noclegi PSH Chorwacja.

(0)
Betina
Szukaj apartamenty

Apartamenty Betina

Betina jest jednym z najpiękniejszych miejsc na Adriatyku. Został założony w 15 wieku i znajduje się na wyspie Murter, która jest połączona z lądem. Wiadomo, przez stoczniowców w drewnie, dzisiaj jest Adriatic centrum drewnianego budownictwa okrętowego.

Jest on otoczony sosnami i roślin śródziemnomorskich, bardzo czysta woda, z którymi czujesz się komfortowo i pięknie.

Twój PSH - Twój Najprostszym sposobem na znalezienie apartamenty w Betina!

REKLAMY SPONSOROWANE W REGIONIE

Apartamenty Bilo (Primošten)

Spokojne wakacje, czyste morze i nowe apartamenty

w Betina apartamenty

kwatery prywatne Betina | apartamenty | pokoje | domy wakacyjne w Betina

Obecnie nie ma żadnych obiektów w Betina. Możesz użyć pola wyszukiwania, aby znaleźć nocleg w okolicy.


Dlaczego wakacje w Chorwacji?

Czy planujecie wakacje w Chorwacji? Szukacie ciszy i spokoju w Chorwacji? W takim razie przeczytajcie nasz artykuł Odkryj Chorwację. Chcecie poznać najciekawsze wyspy do odwiedzenia w Chorwacji? Chorwacja stała się turystyczną sensacją ostatnich lat, z coraz większą liczbą odwiedzających, którzy decydują się spędzić swoje wakacje i odwiedzić ponad 1000 wysp Chorwacji, jej urokliwe miasta i urzekające wybrzeże.

Chcecie poznać najlepsze miejsca do zwiedzenia w Chorwacji? Wybierajcie między Splitem, Dubrownikiem, Zagrzebiem i najlepszym miejsce na wakacje roku 2016 – Zadarem – lista wspaniałych miast i miasteczek nie ma końca.

Chcecie uzyskać więcej informacji o najlepszych plażach Chorwacji? Zlatni Rat na Brač, Sakarun na Dugi otok i Stiniva wybrana najlepszą plażą Europy w 2016 na Vis to tylko kilka z zapierających dech plaż, które znajdziecie w Chorwacji.

A może interesuje Was turystyka rowerowa w Chorwacji? Tutaj w PSH Chorwacja możemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc Wam znaleźć najlepsze prywatne zakwaterowanie na Wasze wakacje w Betina.

PREMIUM APARTAMENTY

Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Ivišić - Pakoštane
Apartamenty Oklopčić - Čiovo
Apartamenty Oklopčić - Čiovo